Warzywne cudaki

20 listopada  w grupie  ? Misie?  odbyły się warsztaty z rodzicami nt.? Warzywne cudaki?. Przedszkolaki przywitały rodziców zabawą muzyczno- ruchową.   Następnie wszystkie dzieci rozpoznawały dotykiem i nazywały owoce i warzywa z ? Czarodziejskiego kosza?. Zadaniem rodziców było rozpoznanie smakiem  owoców i warzyw w zabawie pt. ? Wiem co jem?.
Świeże, smaczne, zdrowe i kolorowe warzywa stały się inspiracją twórczą dla małych przedszkolnych artystów i ich rodziców. Rodzice bardzo aktywnie włączyli się do pełnego przyjemności i radości wspólnego tworzenia ?warzywnych cudaków?.
Bezpośrednie działania pobudzały wyobraźnię i rozwijały procesy poznawcze.
Dużo radości dzieciom sprawiała degustacja przygotowanych przez panie świeżych surówek i soków z warzyw i owoców.
Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością, kreatywnością i zmysłem estetycznym zachwycając swoimi  dziełami oglądających wystawę.
Rodzicom i dzieciom z grupy ? Misie? wypada pogratulować zdolności  plastycznych, bogatej wyobraźni oraz fantazji.