Warsztaty Wielkanocne w grupie ,,Misie”

Warsztaty   Wielkanocne w grupie ,,Misie”

Gdy wiosna już na dobre zagościła w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji dnia 05.04.2017r. dzieci z grupy ,,Misie” zaprosiły do przedszkola swoich rodziców na ,,Wielkanocne warsztaty plastyczne” Warsztaty rozpoczęły się  od zapoznania z symbolami Świat  Wielkanocnych na podstawie opowiadania ,,Wielkanocna bajeczka, oraz  złożenia   rodzicom życzeń  świątecznych. Następnie w wesołej, ciepłej i rodzinnej atmosferze wspólnie  wykonywaliśmy stroiki wielkanocne i kolorowe pisanki. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość stworzenia swojej wymarzonej dekoracji, która zostanie przeznaczona na kiermasz wielkanocny w przedszkolu. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko  i niesamowicie twórczo.

Wszystkim obecnym na warsztatach rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.