V BIEG „DWÓJECZKI”…

V BIEG ” DWÓJECZKI”

8 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego w naszym przedszkolu dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w biegu. Był to już V Bieg Dwójeczki. W tym roku był to bieg z przedstawicielem Urzędu Miasta panem Kamilem Runiewicz- kierownikiem Wydziału Kultury, Sportu, Współpracy i Rozwoju.
Ponieważ bieganie to najprostsza, najbardziej naturalna forma ruchu dla zdrowia. Ważne było aby każdy uczestnik V Biegu Dwójeczki pokonał wyznaczoną trasę- wokół jeziorka miejskiego.
W biegu brały udział całe rodziny. Jeśli maluchom zabrakło sił to dzielni tatusiowie wspierali swoje dzieci niosąc je na plecach.
Na mecie na uczestników czekały rodzinne dyplomy . Był to V Bieg Dwójeczki, który jest już tradycją naszego przedszkola.