SUKCESY PLASTYCZNE NASZYCH ,,PSZCZÓŁEK” I ,,MISIÓW”

W ostatnim czasie odbyły się dwa konkursy plastyczne, w których brały udział dzieci z naszej ,,Dwójeczki”.                                                                                                                                Pierwszy  pod tytułem ,,Bartoszyce moje miasto” zorganizowało Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 w Bartoszycach. Głównymi celami tego konkursu plastycznego były pełniejsze poznanie dziedzictwa historycznego oraz rozwijanie postaw patriotycznych, związanych z tożsamością kultury regionalnej. Wykonana przez Maję Pejłachowską praca plastyczna zajęła III miejsce. Drugi konkurs pod tytułem ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!” zorganizował Urząd Miasta Bartoszyce. Celami konkursu była popularyzacja wiedzy o symbolach narodowych oraz przybliżenie dzieciom piękna kulturowego i bogactwa historycznego ziemi ojczystej. Tym razem okazało się, że mamy trzech laureatów: wyróżnienia otrzymały Lena Raczkowska oraz Kaja Michalska, a III miejsce zajęła praca plastyczna wykonana przez Kacpra Dziubińskiego. Gratulujemy wszystkim laureatom!