Skrzaty w Domu Pomocy Społecznej…

Dzień Babci i Dziadka – Wizyta w Domu Pomocy Społecznej   w Bartoszycach

Z okazji święta Babci i Dziadka  dzieci z grupy Skrzaty  naszego przedszkola   w dniu 17.01.2020 r odwiedziły seniorów  z Domu  Pomocy Społecznej   w Bartoszycach.  Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie teatralne   pt. „O chatce i jej mieszkańcach” , wierszyki i piosenki. Urocze układy taneczne    „Szot” czy  „ Zielony mosteczek” wykonane przez dzieci  zostały przyjęte   z wielkim wzruszeniem i nagrodzone gromkimi brawami.

Po występie dzieci złożyły babciom i dziadkom życzenia wręczając własnoręcznie wykonane bukieciki . Podziękowaniem dla dzieci był kosz cukierków od p. Dyrektor DPS-u  a także  ogromne wzruszenie i radość pensjonariuszy, jakie wywołała wizyta dzieci dla nich w ich domu.

Iwona  Osiecka