Radosne Święto w Galinach

Z okazji Dnia Dziecka  dzieci  z grupy  Misiów  i Skrzatów  5 czerwca 2013r. wybrały się na wycieczkę do Galin.

Wspólnie z ?gospodarzami ? gospodarstwa spędziły na łonie przyrody wśród łąk i pięknego ogrodu  niezapomniane chwile.

Po przywitaniu z wesołym klaunem i jego pomocnikiem wszyscy udali się do stajni aby obejrzeć  znajdujące się tam konie . Następnie dotarli  do galińskiej farmy zwierząt miniaturowych, która jest  znakomitym  źródłem  wiedzy o żyjących na wsi zwierzętach, o ich zwyczajach , potrzebach i sposobach pielęgnacji.

Na niej to w małym domku, mieszkają miniaturki zwierząt, maleńkie koniki, kolorowe kózki  i owieczki.

Pod okiem opiekunów  i bawiących Klaunów dzieci miały  możliwość wzięcia udziału w karmieniu hodowanych tam zwierząt.

W dalszej części wycieczki dzieci przemieściły się  do pięknego ogrodu  gdzie wspólnie bawiły się z Klaunami. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały balonowe zwierzątka  i wykonały pamiątkowe zdjęcie.

Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola . Pobyt na farmie to przygoda, która na długo pozostanie w pamięci dzieci.