Olimpiada przedszkolaka

25 kwietnia dzieci z grupy ?Pszczółki? brały udział w organizowanej przez Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaka. Celem olimpiady było promowanie sportu jako aktywnego wypoczynku i rozwijanie sprawności fizycznej dzieci.

10 ? osobowa reprezentacja naszego przedszkola rywalizowała z zawodnikami  innych bartoszyckich przedszkoli w 5 konkurencjach: pokonanie toru przeszkód na czas, rzut ringiem do obręczy z odległości 3 metrów, strzał do bramki z odległości 10 metrów, slalom z toczeniem piłki lekarskiej na czas, jak najszybsze przenoszenie piłeczki na łyżce.

Przez cały czas naszych zawodników dopingowali koledzy i koleżanki z grupy ?Pszczółki? oraz zgromadzeni rodzice. Po zakończeniu konkurencji sportowych wszystkie dzieci zaprezentowały układ taneczny, który nagrodzony został gromkimi brawami. Po podsumowaniu wszystkich wyników nasza drużyna zdobyła wysokie II miejsce. Najprzyjemniejszą chwilą dla sportowców było wręczenie medali i dyplomów oraz najważniejszego trofeum – pucharu.