Misie z świątecznymi życzeniami u Policjantów…

Zbliża się magiczny czas , świąt Bożego Narodzenia, czas składania sobie życzeń, ubierania choinek, obdarowywania się podarunkami. Dlatego też 18 grudnia dzieci z grupy „Misie” odwiedziły Powiatową Komendę Policji w Bartoszycach. Celem tej wizyty było podziękowanie naszym policjantom za współpracę, za troskę o nasze bezpieczeństwo oraz złożenie świątecznych życzeń bożonarodzeniowych. Przedszkolaków przyjął pan komendant Powiatowej Policji w Bartoszycach, któremu dzieci wręczyły świąteczną kartkę. Na dzieci czekała niespodzianka choinka ubrana w odblaski. Każde dziecko z wielkim zainteresowaniem zdejmowało wybrany odblask. Natomiast w zamian za to powiesiliśmy na choince przygotowane przez nas ozdoby: aniołki i lampiony aby przypominały wszystkim funkcjonariuszom, że są naszymi ” Aniołami”, na których zawsze możemy liczyć.