Lato z BOSiREM

Zawody sportowe z BOSiREM
Dnia 14 sierpnia dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zawodach zorganizowanych przez BOSiR. Zawody sportowe odbyły się na naszym placu przedszkolnym i brały w nim udział wszystkie przedszkolaki. . Konkurencje sportowe przygotowała Pani Daria i Pan Wojtek. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach: biegały, zbierały woreczki na czas ,rzucały piłeczki do basenu, brały udział w sztafecie z przekazywaniem sobie pałeczki. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc w poszczególnych konkurencjach. Liczyła się radość i zabawa, a także fakt że możemy brać udział w sportowej zabawie na świeżym powietrzu razem z innymi koleżankami i kolegami. Za udział w zawodach wszystkie przedszkolaki dostały nagrody i piękne dyplomy.
Dziękujemy organizatorom i zapraszamy serdecznie za rok.

Monika Mysiewicz