Powiatowy  Konkurs Plastyczny dla dzieci 5, 6- letnich ?Barwy jesieni?

W dniu 29.11.2010 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie IV edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci 5, 6- letnich ?Barwy jesieni?.

Konkurs pod patronatem Powiatowej Pracowni Metodycznej w Bartoszycach zorganizowały nauczycielki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach: Małgorzata Kuźmowicz, Danuta Banach, Ewa Przybytek. Na konkurs zgłoszono 44 prace z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach.

W konkursie wzięły udział dzieci z następujących placówek: Przedszkole Publiczne nr 2, nr 9, nr 6, Przedszkole Integracyjne nr 4, Niepubliczne Przedszkole ?Stokrotka?  w Bartoszycach oraz Szkoła  Podstawowa w Bezledach, Krawczykach, Żydowie, Sokolicy, Wojciechach i Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach.

Komisja konkursowa w składzie:
– mgr Grażyna Pokropska,
– mgr Alicja Łukjanowicz,
– mgr Jolanta Dzik przyznała:

I miejsce- Hani Łastowskiej z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach

II miejsce – Magdalenie Kossakowskiej ze Szkoły Podstawowej w Żydowie

III miejsce -Oliwii Harań z Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach.

Ponadto przyznano 5 wyróżnień:

Nikola Drężęk ? Przedszkole Publiczne nr 6 w Bartoszycach

Filip Wronkowski- Przedszkole Integracyjne nr 4 w Bartoszycach

Amelia Marks- Szkoła Podstawowa w Bezledach

Julia Suprynowicz ? Szkoła Podstawowa w Krawczykach

Nina Czarnecka- Przedszkole Niepubliczne  ?Stokrotka?

Laureaci otrzymali dyplomy i upominki, zaś pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia w postaci dyplomów. Uroczystość wręczenia nagród uświetniła inscenizacja w wykonaniu dzieci 5- letnich  z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach, pod kierunkiem mgr Danuty Banach