Jasełka w grupie Pszczółek

Uroczystość Jasełek w naszym przedszkolu jest od wielu lat wpisana w kalendarz imprez i uroczystości. Integruje ona dom rodzinny i przedszkole, wprowadza wszystkich w świąteczny nastrój, a jednocześnie pozwala kultywować obrzędowość wynikającą z tradycji. W tym roku dzieci z grupy „Pszczółki” bardzo pilnie przygotowywały się do występów. W przygotowanych przez rodziców strojach doskonale prezentowały się na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Rodzice w pełni ulegli magii występów przedszkolaków, które z zaangażowaniem prezentowały umiejętności recytatorsko- wokalne, z przejęciem składały zebranym świąteczne życzenia. Dołączając do przedszkolaków wszystkim rodzicom, sympatykom, przyjaciołom naszego przedszkola życzymy Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.