Hej kolęda, kolęda

?HEJ KOLĘDA, KOLĘDA??? powiatowy przegląd kolęd

Dnia 15.01.2014r. nasze przedszkole wzięło udział w VII Powiatowym Przeglądzie Kolęd pt. ?Hej kolęda, kolęda??. Julia Z. z grupy ?Pszczółki? zaprezentowała swoje umiejętności wokalne podczas wykonania pastorałki pt. ?Świetlista kolęda?. Natomiast rodzinę z naszego przedszkola prezentowało rodzeństwo Ada B. i Dawid B. ze swoją rodziną śpiewając kolędę ?Dzisiaj w Betlejem?.Prezentacje wokalne wzbogacone były w cudowne stroje, zaskakujące aranżacje oraz instrumentalny akompaniament.  Jesteśmy dumni z uczestników reprezentujących nasze Przedszkole i bardzo serdecznie im gratulujemy!!! Na pamiątkę wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy , nagrody oraz gromkie brawa, na które bardzo zasłużyli.