Dzień Kropki w grupie ” Misie”

Dnia 15 września w grupie Misie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, które jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszym przedszkolu najmłodsze dzieci od samego rana cieszyli się tym dniem! Przedszkolaki obejrzeli krótki filmik  o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie. Następnie dzieci z grupy Misie wspólnie bawili się przy muzyce, tańczyli z chusteczką haftowaną w kropki, losowali tajemnicze przedmioty z worka w kropki, wykonywali kropkowane prace plastyczne.

To był wspaniały i niezapomniany dzień!