„BABCIA I DZIADEK DZIŚ ŚWIĘTUJĄ!”

W dniach od 19 do 21 stycznia w naszym przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych odbyły się uroczystości z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie artystycznym. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze o Babci i Dziadku, śpiewały piosenki okolicznościowe, tańczyły i składały życzenia. Po występie artystycznym  Babcie i Dziadkowie obdarowani zostali własnoręcznie zrobionymi przez dzieci laurkami i  upominkami.  Po chwilach wielu wzruszeń odbył się słodki poczęstunek, a następnie wspólne zabawy przedszkolaków z Babcią i Dziadkiem. Uroczystości przebiegały w atmosferze pełnej ciepła i radości. Jeszcze raz życzymy Naszym wyjątkowym Gościom dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GRUPIE  KRASNOLUDKÓW

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W GRUPIE  MISIÓW