Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.  Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W dniach od 21 do 23 stycznia w każdej grupie wiekowej odbyły się spotkania z udziałem zaproszonych gości. Przedszkolaki prezentowały przygotowane programy artystyczne: śpiewały piosenki, składały życzenia, tańczyły wszystko to po to by sprawić radość Babci i Dziadkowi. Wszystkie dzieci przygotowały też samodzielnie upominki , którymi obdarowały swoich gości. Był  słodki poczęstunek oraz wspólna zabawa .

W grupie ? Misie? jeden z dziadków zagrał na gitarze i zaśpiewał wnukom piosenkę oraz dedykował wiersz.

Dzień Babci i Dziadka w grupie ” Krasnoludki”

Dzień Babci i Dziadka w grupie ” Misie”

Dzień Babci i Dziadka w grupie ” Skrzaty”

Dzień Babci i Dziadka w grupie ” Jeżyki”