Czas pożegnać przedszkole…

Pożegnanie sześciolatków w grupie „Jeżyków” i ” Pszczółek”

20 i 21 czerwca  w naszym przedszkolu  odbyły się uroczyste pożegnania dzieci sześcioletnich idących po wakacjach do szkoły. Były to dni szczególne, pełne emocji dla dzieci z grupy „Jeżyków”, ” Pszczółek” i  ich rodziców, nauczycieli i pracowników przedszkola. Absolwenci pochwalili się swoimi występami, grając, śpiewając, recytując wiersze, natomiast ich młodsza koleżanka w imieniu dzieci pozostających w przedszkolu  pożegnała  ich pięknym i wzruszającym wierszem. Dzieci na pamiątkę wspólnie spędzonych lat otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola , tablo z wizerunkami kolegów oraz książeczki. Po części artystycznej  był czas na słodki poczęstunek zorganizowany w ogrodzie przedszkolnym. Dziękujemy wszystkim osobom , które przyczyniły się do zorganizowania tej uroczystości, a także współpracowali z nami w ciągu całego pobytu dzieci w przedszkolu.

Pożegnanie sześciolatków w grupie „Jeżyków”

Pożegnanie sześciolatków w grupie „ Pszczółek”