Burza w słoiku- zajęcia o emocjach

W dniu 18.03.20201 dzieci z grupy Wiewióreczki gościły w swojej sali dwie panie pedagog z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Bartoszycach . Pani Elżbieta Żuławska i pani Lucyna Grzelak prowadziły zajęcia profilaktyczno-wychowawcze „ Burza w słoiku” czyli jak poradzić sobie ze złością,. Dzieci w skupieniu wysłuchały ciekawej historii pewnej dziewczynki o imieniu Karolina oraz jej przyjaciół . W dalszej części spotkania odpowiadały na pytania, dyskutowały i uczestniczyły w wielu zabawach integrujących .Na koniec spotkania z ogromnym zaangażowaniem wykonały brokatowy słoik., który po zajęciach zabrały do domu. W tym trudnym dla wszystkich czasie uśmiechnięte buzie dzieci tylko potwierdzają, że warto uczestniczyć w takich zajęciach, które powodują radość i zadowolenie naszych wychowanków. To były naprawdę fantastyczne zajęcia .

Iwona Osiecka