Świąteczne spotkanie przy choince.

Świąteczne spotkanie przy choince z rodzicami  w grupie ,,Krasnoludki”

Dnia 18 grudnia w grupie ,,Krasnoludki”  odbyło się spotkanie z okazji świąt Bożego Narodzenia  z Rodzicami. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców „Świąteczne przedstawienie” z różnymi tańcami i piosenkami o choince, świętach, św. Mikołaju,  wprowadzając wszystkich w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Rodzice byli wzruszeni i zachwyceni występami swoich pociech. Na zakończenie występu dzieci wręczyły upominki – własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami. A później dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego wykonania ozdób  i dekorowania choinki. Choinka przystrojona własnoręcznie wykonanymi  ozdobami  wyglądała pięknie i niepowtarzalnie. Na zakończenie  do dzieci przybył   oczekiwany święty Mikołaj,  który dla wszystkich przyniósł upominki. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne, a zarazem najbardziej ukochane przez dzieci dni w roku pełne miłości, rodzinnego ciepła, i radości.