Nasze działania docenione przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej…

Na początku listopada otrzymaliśmy podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Pan prezydent w swoim liście dziękuje całej społeczności przedszkolnej za udział w Międzynarodowym projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała” upamiętniającym setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, za kształtowanie młodych pokoleń w duchu patriotyzmu, za wzbudzanie zainteresowań dzieci rodzimą kulturą, naszą tradycją i folklorem. Z podziękowaniami otrzymaliśmy flagę Rzeczypospolitej Polskiej , symbol naszej tożsamości. Słowa uznania głowy naszego państwa, kierowane do nauczycieli ,są dla nas ukoronowaniem naszej pracy i motywacją do dalszego działania w kształtowaniu postaw patriotycznych naszych wychowanków.