Skrzaty w Bibliotece

Skrzaty wybrały się na wycieczkę do biblioteki

W maju   dzieci z grupy Skrzaty  były na wycieczce w bibliotece. Podczas spotkania Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom  o swojej pracy, zapoznała z zasadami zachowania się w bibliotece.  Ponadto dzieci  wzięły  aktywny udział w zajęciach słuchając opowiadania pt. ” Przygody Franklina – Franklin urządza piknik”.                                                              Była też wycieczka pośród półek z książkami. Pani bibliotekarka  zaprosiła  dzieci do przychodzenia wraz z rodzicami i korzystania ze zbiorów bibliotecznych.  Przedszkolaki obiecały, że wrócą tu z rodzicami.                                       Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.  Do przedszkola wróciliśmy wszyscy w dobrych humorach z trzema wypożyczonymi książkami. . Mamy nadzieję, że uda się przedszkolakom namówić swoich rodziców do odwiedzenia Biblioteki Publicznej dla Dzieci  w Bartoszycach  i wypożyczenia książek.