Spotkania Jasełkowe…

Spotkanie Jasełkowe …
Grudzień to dla nas wszystkich szczególny czas. Jest to czas pracowitych i zarazem miłych przygotowań i oczekiwań na Święta Bożego Narodzenia.
Dla dzieci jest to czas wielkiej radości, niespodzianek i przeżyć- które często zapadają w pamięci na całe dorosłe życie.
W każdej grupie wiekowej odbyły się świąteczne spotkania  z udziałem rodziców. W grupach starszych dzieci w pięknych strojach odgrywały role Maryi, Józefa, Aniołków, Pasterzy, Królów oraz Diabełka. W przedstawieniu również uczestniczyli rodzice  w strojach Aniołów, Królów, Józefa i Maryi. W młodszych grupach zorganizowano warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których rodzice wraz z dziećmi wykonywali ozdoby i ubierali choinkę.
Poprzez takie spotkania przekazujemy dzieciom tradycje związane ze świętami , uczymy , że okres Bożego Narodzenia to nie tylko spotkania w gronie najbliższej rodziny, ale także spotkania w szerszym gronie, np. w gronie przedszkolnej społeczności.
Jesteśmy przekonani, że te grudniowe spotkania zapiszą się w sercach naszych przedszkolaków głęboko i szczęśliwie.
Danuta Banach
Spotkanie Jasełkowe w grupie ” Jeżyków”

Spotkanie wigilijne dla Diabetyków…

12 grudnia dzieci z grupy ” Jeżyków” przedstawiły jasełka dla członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków – Koła Miejsko-Powiatowego w Bartoszycach. Było to spotkanie wigilijne, pełne radości i wzruszeń. Cieszymy się bardzo ,że mogliśmy naszym występem umilić czas innym oraz wprowadzić nastrój świat Bożego Narodzenia.

Danuta Banach


Spotkanie Jasełkowe w grupie ” Pszczółek”

Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie ” Krasnoludków”


Spotkanie Jasełkowe w grupie „Biedroneczek”


Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie ” Misiów”