Europejski Tydzień Sportu

Pociągiem do Krainy Aktywności…

Zumba w ogrodzie…

Międzygrupowy Turniej Sportowy…

Dzień Dziecka…Dniem aktywności ruchowej

W dniach od 26 maja do 1 czerwca  obchodzony jest ,,Europejski  tydzień sportu dla wszystkich”, którego celem jego jest między innymi promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu. Nasze przedszkole już po raz kolejny włączyło  się do tej akcji, w tym celu zaplanowaliśmy szereg działań promujących aktywność ruchową. Poprzez te działania chcemy zachęcić zarówno dzieci jak i rodziców do aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasze działania rozpoczęliśmy w piętek  27.05.2016  w ogrodzie przedszkolnym ” Bajkowym pociągiem” wyruszyliśmy  do krainy różnej aktywności ruchowej. Były tańce przy muzyce, gimnastyka oraz zabawy z chustą animacyjną. Kolejne dni przyniosą inne ciekawe wydarzenia sportowe…

Zumba w ogrodzie…

30 maja wszyscy spotkaliśmy się w ogrodzie przedszkolnym aby uczestniczyć w zumbie prowadzonej przez panią instruktor Anetę Jagiełło. Była to wspaniała zabawa przy muzyce.

Międzygrupowy Turniej Sportowy.

31 maja w naszym przedszkolnym ogrodzie wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w Międzygrupowym Turnieju Sportowym. Każdy brał udział w biegu z pokonywaniem przeszkód i wykonywaniem zadań . Wszyscy spisali się na szóstkę i otrzymali pamiątkowe dyplomy! Brawo przedszkolaki!

Dzień Dziecka…Dniem aktywności ruchowej

Wycieczka do Galin

1 czerwca dzieci z grupy Krasnoludki, Misie, Skrzaty i Wiewióreczki wybrały się na wycieczkę do Galin. Podczas pobytu na świeżym powietrzu przedszkolaki aktywnie spędziły czas skacząc na trampolinie, łapiąc bańki mydlane, grając w piłkę.