1 czerwca dzieci z grup „Misie” i „Biedroneczki” wspólnie świętowały Dzień Dziecka podczas wyjątkowej wycieczki autokarowej do Lidzbarka Warmińskiego.
Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie, gdzie dzieci obejrzały film „Pan Ryba”. Następnie przedszkolaki spędziły aktywnie czas na placu zabaw przy tężniach, korzystając z pięknej pogody i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.
Po pełnym wrażeń czasie na zabawie na dzieci czekała słodka niespodzianka – pyszne lody, które sprawiły wszystkim ogromną radość.
To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych przeżyć. Wspólne świętowanie Dnia Dziecka dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji i wspaniałych wspomnień, które na długo pozostaną w ich pamięci...
Czytaj więcej





























































