Zumba w przedszkolu

PRZEDSZKOLAKI TAŃCZĄ ZUMBĘ…

Zumba Kids to połączenie tańca (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop bachata, czacza i innych tańców), fitnessu i zabawy w radosnej zumbie. W trakcie tańca dzieci ćwiczą nie tylko mięśnie, ale też koordynację ruchów, pracę w zespole, a nawet pamięć!  W naszym przedszkolu w czasie Europejskiego Tygodnia Sportu w ogrodzie przedszkolnym pani instruktorka Anetka poprowadziła Zumbę. Dzieci bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki, bawiąc się przy wspaniałej muzyce i atmosferze jaka panowała podczas tańca.  Zumba promuje zdrowy tryb życia u dzieci, oraz kształci umiejętność odpowiedzialności, zaufania, oraz pracy zespołowej. Podczas takich zajęć maluchy uczą się nie tylko tańca, ale i również koordynacji, równowagi, oraz ćwiczą pamięć.