„Żegnamy przedszkole”

„Dziękujemy”

Pod takim hasłem  w dniach 22 i 23  czerwca 2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się  Uroczystość Pożegnania Starszaków z dwóch grup – Jeżyków i Wiewióreczek  . Wiele  miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.  W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli dzieci , personel przedszkola oraz  rodzice. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać przepiękne stroje, a także sprawności dzieci tj. umiejętność współdziałania, poczucie pewności siebie, obycie z mikrofonem. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji jakim będzie szkoła.  Po głównej części programu, dzieci otrzymały na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil, książki, dyplomy ukończenia przedszkola i tablo.  Panie z kolei  podziękowały wszystkim  rodzicom, za  zaangażowanie w działania przedszkola . Oprócz części oficjalnej był czas na słodki poczęstunek , który przygotowali Rodzice oraz rozmowy i wspomnienia. Było wiele uśmiechu, radości i wrażeń. Uroczystość „Pożegnanie Przedszkola” na pewno zostanie wszystkim dzieciom na długo w pamięci.

Wszystkim dzieciom  życzymy udanych wakacji, oraz wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!