Żegnaj przedszkole…

” Pożegnanie przedszkola”

Uroczystość pożegnania przedszkola  jest ważnym dniem dla wszystkich przedszkolaków, ich rodziców oraz pracowników przedszkola. W pięknie udekorowanej sali odbyła się uroczystość pożegnania starszaków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Przybyli na uroczystość goście podziwiali występy przedszkolaków. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny, w którym zademonstrowały maleńką część tego, czego nauczyły się w przedszkolu.Wiele ciepłych słów do dzieci skierowały panie nauczycielki,  pani dyrektor oraz rodzice.  Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe książki i dyplomy.  Nie zabrakło także buziaków, uśmiechów i kwiatów. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.  Niespodzianką był pyszny tort. Ten uroczysty dzień będzie miłym wspomnieniem dla wielu z nas.

” Wiewióreczki i Jeżyki” żegnają przedszkole

” Pszczółki” żegnają przedszkole”