Żegnaj przedszkole…

,,Pożegnanie przedszkola”

Tradycją naszego przedszkola jest  uroczystość ,,Pożegnania przedszkola”. Jest to uroczysty, wyjątkowy dzień pełen wspomnień, wzruszeń dla wszystkich zebranych rodziców, nauczycielek, pracowników przedszkola, a w szczególności dla dzieci.  W tym roku nasze przedszkole pożegnały dzieci z grupy „Skrzaty”, „ Pszczółki” i „ Jeżyki”.  22 czerwca dzieci z grupy ” Skrzaty”  w odświętnych strojach rozpoczęły spotkanie pierwszym w życiu tańcem, polonezem.  Następnie żegnały przedszkole wierszem , tańcem i  piosenką. Ponieważ tradycją naszego przedszkola jest, że dzieci młodsze żegnają dzieci idące do szkoły, w uroczystości wzięły udział 5 – latki z grupy ,,Wiewióreczki”, które pożegnały starszaków wierszem. Pani Dyrektor na pamiątkę pożegnania przedszkola wręczyła dzieciom dyplomy, książeczki i zdjęcia. Na dzieci czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. W pewnym momencie do sali wjechał tort, który wszystkim bardzo smakował. Kolejnym punktem uroczystości był spektakl pt.  „Spotkanie bajek”, który przedstawili dzieciom Rodzice.  Była to dla dzieci wielka niespodzianka ponieważ rodzice przygotowali ten teatrzyk w tajemnicy przed dziećmi. W tym miejscu bardzo dziękuję rodzicom z grupy „Skrzaty”, którzy poświęcili swój czas i z wielkim zapałem i zaangażowaniem przygotowywali teatrzyk. Następnie wspólnie obejrzeliśmy prezentację „ Przedszkola czas już miną…” W ten sposób dzieci miło spędziły ostatnie chwile pobytu w przedszkolu.  Naszym tegorocznym absolwentom życzymy  sukcesów w nauce i samych słonecznych dni!!

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE SKRZATY

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE PSZCZÓŁKI