Zabawy z Rodzicami…

Zajęcia otwarte w grupie Skrzaty

„ Niecodzienna wizyta”- aktywność muzyczno – ruchowa  połączona z działalnością plastyczno-  techniczną

Podczas zajęć otwartych w grupie Skrzaty w dniu 17 marca 2016 r  bawiliśmy się wspólnie z rodzicami   wykorzystując  elementy  metody ruchu rozwijającego W. Sherbone, Pedagogiki zabawy  KLANZA, oraz elementy metody  C. Orffa. A wszystko to  działo się przy miłej dla ucha muzyce i serdecznej atmosferze. W dalszej części  spotkania dzieci razem  z rodzicami wykonały ze zgromadzonych  nieużytków instrumenty muzyczne , które następnie wykorzystały do występu artystycznego przed rodzicami . Efekt pracy dzieci był zachwycający Wykonane instrumenty w niedługim czasie posłużą również  do stworzenia orkiestry muzycznej  podczas obchodów  I Dnia Wiosny w naszym przedszkolu.

Dziękuję rodzicom za przybycie do naszej grupy, dziękuję Im również za zainteresowanie i docenianie tego , co robimy w przedszkolu, dziękuję dzieciom za aktywne uczestnictwo w zajęciu i szczególnie miłą, radosną  atmosferę.