Wycieczka na skrzyżowanie…

Wycieczka na skrzyżowanie ulic.

W dniu 21.09.2016r( środa)  dzieci z grupy Wiewióreczki wraz z nauczycielkami  wybrały się na wycieczkę na skrzyżowanie, gdzie uczyły się bezpiecznie przechodzić przez ulicę.  Robiły to pod czujnym okiem policjantów z bartoszyckiej drogówki. Dodatkowo dowiedziały się o niebezpieczeństwach związanych z niewłaściwym zachowaniem się w pobliżu jezdni. Miały też okazję obejrzenia z bliska pojazdu policyjnego.    Teraz dzieci  już wiedzą jak i gdzie można bezpiecznie przechodzić przez ulicę i co nam mówią wybrane znaki. Na zakończenie, dzieci podziękowały policjantom za ciekawe spotkanie i bogatsze w wiedzę, ubrane w kamizelki odblaskowe, wróciły do naszego  przedszkola. Dziękujemy również pani Marcie Kabelis mamie naszego kolegi Mikołaja za pomoc w zorganizowaniu tak ciekawej wycieczki.