Wkoło choinki

17 stycznia 2009 roku dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami bawiły się na balu choinkowym w Klubie Garnizonowym. Przedszkolaków w bajkowych strojach i ich rodziców powitał na balu sympatyczny ?Kolo? życząc wszystkim wesołej zabawy.

Bal choinkowy rozpoczął się wprowadzeniem dzieci w świat bajek. Dzieci wraz z rodzicami mieli możliwość wykazania się znajomością bajek. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w różnych konkursach, do których zapraszały ?Śnieżynki?.

Atrakcją był wybór króla i królowej balu poprzez wylosowanie cukierka z koroną. Król i królowa zasiedli na tronie a ich dworzanie zatańczyli specjalnie dla nich taniec.

A kiedy nadszedł czas rozległo się czarodziejskie zawołanie na Mikołaja, który przybył  z workiem pełnym prezentów. Dzieci zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy, a w zamian za to Mikołaj obdarował je prezentami. Podczas balu wszystkim dopisywały humory i bawili się wesoło.