Wiewióreczki poznają pracę rodziców…

Poznajemy pracę naszych rodziców

W dniu 18 czerwca 2017 r  Wiewióreczki w ramach realizacji tematu „Nasi kochani Rodzice  obchodzą swoje święto” odbyły wycieczkę do miejsc w którym pracują ich rodzice. Podczas wycieczki  dzieci wzbogaciły swoją wiedzę i słownictwo, kształciły umiejętności społeczne, rozwijały zdolności interpersonalne, obdarzały uwagą dorosłych i były zainteresowane ich pracą. Potrafiły właściwie zachować się podczas zwiedzania.  W każdym z nich na zakończenie zostały obdarowane wspaniałymi podarunkami w postaci słodyczy , opasek odblaskowych czy breloczków.

W imieniu Przedszkolaków, raz jeszcze składamy serdecznie podziękowania Rodzicom naszych wychowanków, za zainicjowanie tak wspaniałych działań na rzecz rozwoju dzieci.