„Wiem, czuję, rozumiem” -spotkanie z pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bartoszycach

26 lutego 2021 dzieci z grupy Wiewióreczki i Pszczółki uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez P. Elę i p. Lucynkę z PPP w Bartoszycach pt. „Wiem , czuję, rozumiem”. Dzieci rozpoznawały i nazywały emocje własne i innych, uczyły się sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach . Na podstawie opowiadania” Wielka zmiana w życiu biedronki Kropci”,  dzieci miały okazję dostrzec wyjątkowość każdego człowieka. Każdy z nas jest inny, ale każdy jest wartościowy. Spotkaniu towarzyszyła radosna atmosfera. W tym dniu przypadał również Dzień Dinozaura. Dzieci łączyły w pary dinozaura z jajkiem oraz malowały wybrany przez siebie obrazek. Dziękujemy p. Eli i p. Lucynce za wspaniałą zabawę.