WARSZTATY Z RODZICAMI W GRUPIE „BIEDRONECZEK”

„ZRÓBMY COŚ Z NICZEGO”- CZYLI DUŻO POŻYTKU Z NIEUŻYTKÓW

„Zróbmy coś z niczego” pod takim hasłem w grupie Biedroneczek odbyły 23 listopada się warsztaty z rodzicami. Dzieci najpierw rozwiązywały zagadki, ustalały kodeks małego ekologa oraz segregowały śmieci. Następnie  uczestnicy warsztatów , Rodzice i dzieci, projektowali swe ekologiczne  zabawki używając  odpadów, nieużytków, narzędzi, a przede wszystkim własnych pomysłów. Dzięki kreatywności i pomysłowości Rodziców  powstały różnorodne zabawki. Ciekawe pojazdy: czołgi, samochody, samolot,motor.  Różne zwierzęta: krokodyl, piesek, jeż.  Były tez bałwanki i wiele innych zabawek, którymi będziemy się bawić. W takiej miłej i twórczej atmosferze czas musiał upłynąć szybko.Dziękujemy Wam Rodzice za wspaniałą zabawę i mówimy Wam – do zobaczenia!