Warsztaty twórczości plastycznej w grupie ,,Skrzaty”

Pani Jesień obdarowuje nas różnymi darami i paletą wspaniałych kolorów. Przedszkolaki z grupy ,,Skrzaty” wiedzą, że można zaprzyjaźnić się z tą porą roku. To jej dary dają nam wiele zachęty do zabawy i tworzenia przepięknych prac plastycznych. Dzieci z grupy ,,Skrzaty”  wraz z rodzicami  w czwartek 19.10.2017   uczestniczyły  w warsztatach twórczości  plastycznej z wykorzystaniem darów jesieni. Spotkanie  rozpoczęło  się od inscenizacji  wiersza J. Brzechwy ,,Na straganie”  w wykonaniu dzieci, następnie wzięły udział w zabawach  doskonalących słuch fonematyczny i przygotowujących do nauki czytania,  w dalszej części  wspólnie z rodzicami z  jesiennych darów przyrody znalezionych w ogrodzie, lesie, parku  wykonały zabawne i niesamowite ,,cudaki”. Z wykonanych prac  plastycznych w holu przedszkola powstała wystawa, która wzbudza podziw i zainteresowanie wszystkich rodziców. Serdecznie dziękuję  wszystkim uczestnikom warsztatów za twórczą pracę  w miłej atmosferze.