Walentynkowy występ w BDK

Kwiatek pragnie wody, a motylek kwiatuszka,
Ja pragnę od Ciebie jedynie serduszka !

14 lutego w ?Dzień Walentynek? w naszym przedszkolu  odbył się Walentynkowy bal, w którym uczestniczyły dzieci z całego przedszkola. Cała uroczystość odbyła się w sali balowej, której charakterystycznym akcentem były czerwone serduszka.
Dzieci wesoło bawiły się przy ulubionych melodiach.    W trakcie balu dzieci z grup starszych zatańczyły i zaśpiewały  piosenki o miłości do mamusi, pluszowego misia oraz przedszkolnej sympatii. Tego dnia każde dziecko zostało obdarowane  upominkiem ? walentynkowym serduszkiem.

Kontynuacją balu był występ dzieci z grupy ?Wiewióreczki?, ?Pszczółki? i ?Jeżyki? na dużej scenie w Bartoszyckim Domu Kultury.

Przedszkolaki zaprezentowały  przygotowaną część artystyczną, były to wzruszające piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z dniem zakochanych