VII Olimpiada Przedszkolaka

10 czerwca dzieci z grupy „Pszczółki” brały udział w „VII Olimpiadzie Przedszkolaka” organizowanej przez Integracyjne Przedszkole nr 4 w Bartoszycach. Celem olimpiady było zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej w formie zabawy i według zasady „fair play”, wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego, promowanie sportu i integrowanie dzieci ze wszystkich przedszkoli. Dziesięcioosobowe zespoły rywalizowały w różnych konkurencjach sportowych m.in. wrzucanie woreczka do ringo, slalom z piłką lekarską, bieg z butelką między nogami, rzuty woreczkiem do celu, tor przeszkód. Dzieci bardzo się starały, zarówno zawodnicy, jak i koledzy i koleżanki dopingujący nasze Przedszkole. Zmaganiom towarzyszyły wielkie emocje. Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce na sześć drużyn. Zawodnicy dostali zasłużone medale i imienne dyplomy, a do przedszkola trafił kolejny puchar. Serdecznie gratulujemy dzieciom i zachęcamy do dalszego wysiłku fizycznego.