Uroczystość Powitania Wiosny

Tęskniąc za ciepłem wiosennego słońca i zielenią nasze przedszkolaki z radością brały udział w uroczystościach Powitania Wiosny. W poszczególnych grupach odbyły się m.in. przedstawienia z udziałem Pani Wiosny i Pani Zimy, było robienie Marzanny, wspólne śpiewanie piosenek o tematyce wiosennej ,rozwiązywanie wiosennych zagadek oraz szereg działań poświęconych Wiośnie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjno -komunikacyjnych. Dzieci tańczyły i bawiły się przy radosnej muzyce, oglądały prezentacje multimedialne nt. przychodzącej pory roku , bawiły się w wiosenne gry na Magicznym Dywanie.  Mamy nadzieję, że już niebawem za naszymi oknami też będzie wiosennie. Podczas uroczystości Powitania Wiosny w grupie „Biedronki” został rozstrzygnięty wewnątrzgrupowy konkurs plastyczny pt. „Portret Pani Wiosny „. Wszystkie prace zachwyciły nas swoją oryginalnością i wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy dzieciom i rodzicom pomysłowości:)