Turniej sportowy

Turniej sportowy Krasnoludków i Misiów

29 kwietnia 2015 r. w naszym ogrodzie przedszkolnym , odbył się Turniej Sportowy.  Tym razem wychowankowie najmłodszych grup „Krasnoludków” i   „ Misiów”  oraz ich rodzice uczestniczyli  w 5  konkurencjach sportowych. Głównym celem turnieju było zintegrowanie środowiska przedszkolnego, wzbogacanie rodziców o nowe doświadczenia obcowania ze swoim dzieckiem, spędzania z nim wolnego czasu a także konfrontacja umiejętności sportowych w grupie rówieśniczej. Zarówno dzieci, jak i rodzice bawili się wyśmienicie, a same konkurencje , okazały się być świętem małej, przedszkolnej rodziny. Podsumowania spotkania  dokonały organizatorki zawodów: pani Gosia i pani Iwona  a wręczenie medali i nagród  w postaci koszy  owoców  poprzedziły fanfary. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.