Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej

24 listopada w Bartoszyckim Domu Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej „The Voice of Fara” Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W przesłuchaniach konkursowych udział wzięło Przedszkole Publiczne nr 2 w Bartoszycach.
Na scenie w BDK-u prezentowały się grupy przedszkolne sześciolatków ,,Pszczółki” i ,,Jeżyki”. Artyści, zgodnie z ideą konkursu, wykonywali piosenki religijno-patriotyczne. Grupa ,,Pszczółki” zaprezentowała utwory pt. ,,Kocham Cię Polsko” i ,,Jak Dawid” natomiast grupa ,,Jeżyki” zaśpiewała takie utwory jak ,,Polska zmartwychwstaje” i ,,Tyle dobrego” Wszystkiemu bacznie przysłuchiwało się Jury.
Przedszkolaki zostały nagrodzone dyplomami i gromkimi brawami oraz podziękowaniami za przepiękne występy.
Magdalena Mróz