„Szkoła do hymnu”

Dnia 8.11.2019r. w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.  Przedszkole włączyło się w akcje „Szkoła do hymnu” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej pana Dariusza Piontkowskiego, dlatego uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” dokładnie o godzinie 11:11. Następnie kolejno dzieci z każdej grupy zaprezentowały się w przygotowanych wierszach i piosenkach patriotycznych. Na zakończenie uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego „Piękna nasza Polska cała”, w którym brały udział dzieci wraz z rodzicami. Każda z prac została wykonana z wielką starannością, dlatego jury nagrodziło aż 22 uczestników.

To piękne i patriotyczne wydarzenie wypełniło wszystkim poczuciem dumy z tego, że jesteśmy Polakami.