„SZKOŁA DO HYMNU” 2020

10 listopada nasze przedszkole wzięło udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu”. Tego dnia o godzinie 11.11 w każdej grupie wiekowej dzieci śpiewały hymn z zachowaniem właściwej postawy w odświętnych strojach, z kotylionami na piersi oraz w patriotycznej scenerii. Potem były pamiątkowe zdjęcia. W tym roku 11 listopada będziemy świętować 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Przygotowania do Święta Niepodległości w każdej grupie rozpoczęły się dużo wcześniej. Dzieci poznawały polskie symbole narodowe, uczyły się hymnu. W obecnej sytuacji przedszkolaki śpiewały hymn w swoich salach. Włączając się do akcji MEN ” Szkoła do hymnu” dzieci dumnie odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego. Postawa naszych przedszkolaków dowodzi, że są małymi patriotami.