ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 3

Współdziałanie przedszkola i szkoły odbywa się według opracowanego planu. Zadania w nim zawarte mają na celu wprowadzenie dzieci sześcioletnich w problematykę szkolną oraz udział uczniów w przedsięwzięciach podejmowanych przez przedszkole. Zgodnie z planem do tej pory odbyły się: wrześniowe spotkanie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka oraz listopadowe czytelnicze, z uczniami należącymi do Klubu Miłośników Książek.

W grudniu przyszedł czas na prezentację przedstawień związanych z magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia. Najpierw ,,Pszczółki” gościły w przedszkolu zerówkowiczów prezentując im ,,Świąteczne zwyczaje”, potem podczas spotkania w szkole obejrzały ,,Jasełka” w ich wykonaniu. Miłym akcentem każdego spotkania była wspólna zabawa, słodki poczęstunek oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków.