Świąteczne spotkania przy choince

W dniach  17 ? 19 grudnia w naszym przedszkolu w ramach ?świątecznych spotkań przy choince? odbyły się jasełka przedstawiane przez przedszkolaków oraz warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami.  Przedstawienia jasełkowe były wyjątkowe.   Dzieci z grupy ?Wiewióreczki?, ? Misie?, ? Skrzaty? i ? Jeżyki? przedstawiły scenki z narodzin Jezusa. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się przepięknie. Cała sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane specjalnie na tą okazję wierszyki. Można było poczuć świąteczną atmosferę. Przedstawienie jasełkowe oglądali wzruszeni rodzice.
Natomiast w grupie ? Pszczółki? i ? Krasnoludki? w tym roku zorganizowano  warsztaty plastyczne  podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe. Wykonane bombki, aniołki, łańcuchy  wykorzystano do dekoracji choinek. Takie wspólne bycie z dzieckiem w każdej chwili jego życia daje wiele radości i satysfakcji z bycia rodzicem.

Grupa Wiewióreczki

Grupa Misie