Spotkanie Jasełkowe w grupie ” Biedroneczek”

17.12.2019 r. dzieci z grupy „Biedroneczki” postanowiły zrobić miłą, świąteczną niespodziankę rodzicom i wprowadzić ich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka. Było w nim wszystko to, do czego jesteśmy tak bardzo mocno przywiązani – Święta Rodzina w szopce betlejemskiej, trzej Królowie z darami, aniołowie i pastuszkowie .Przedstawienie były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji. Rodzice  ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie , taneczne i wokalne. Na koniec występów dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione pocztówki świąteczne z życzeniami. Następnie  sala zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci i rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z rodziną i przywiązania do najbliższych. Powstały pełne uroku piękne aniołki, które zawisły na przedszkolnej choince. Zorganizowane warsztaty były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań. Na koniec dzieci zostały obdarowane prezentami.