Spotkania jasełkowe

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia ?najpiękniejsze święta w roku. Jest to czas radości i rodzinnych spotkań.

Jan Paweł II powiedział:, ?Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to, dlatego, aby dać świadectwo, że każdy jest kimś jedynym i niepowtarzalnym?.

Z tej okazji w dniach 14,15,16 grudnia 2011 roku w naszym Przedszkolu  w każdej grupie wiekowej odbyły się spotkania opłatkowe z udziałem rodziców.

Dzieci wprowadziły wszystkich w nastrój świąt Bożego Narodzenia przedstawiając jasełka o narodzeniu dzieciątka Jezus.

W świątecznej scenerii i pięknych strojach przedszkolaki wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy.

Kultywując tradycję świąt Bożego Narodzenia wszyscy zebrani dzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem świąteczne i noworoczne życzenia.

Dzieci wspólnie z rodzicami spędziły czas w miłej , serdecznej atmosferze i przy słodkim poczęstunku.

? Jak obyczaj każe stary, według ojców naszej wiary, chcemy złożyć dzieciom i rodzicom z Przedszkola Publicznego nr 2 życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku , da Wam szczęście i pomyślność w nadchodzącym nowym roku?- pracownicy przedszkola nr 2 w Bartoszycach.

Jasełka w grupie Krasnoludki

Jasełka w grupie Misie