Spotkania czytelnicze…

Majowe spotkania czytelnicze ,,Jeżyków”

Dzieci z grupy ,,Jeżyki” po raz kolejny odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Bartoszycach przy ulicy Bema i tym razem spotkały tam dzieci z Przedszkoli nr 4 i 6.

Podczas tego majowego spotkania czytelniczego pod tytułem „Literatura inspiracją dla kreacji artystycznej” dyrektor MBP w Bartoszycach Pan Grzegorz Monkiewicz podziękował uczestnikom konkursu plastycznego poświęconego opowiadaniom czytanym podczas poprzednich wizyt w bibliotece i wręczył nagrody wszystkim autorom prac plastycznych. Równie ważnym wydarzeniem spotkania ,,Jeżyków” było pamiątkowe zdjęcie, do którego zaprosiły również Panią dyrektor Annę Chilimończyk.  Celem poprzednich spotkań było zapoznanie z pracą biblioteki, promowanie czytania książek i dbania o nie oraz wyrabianie u dzieci nawyków korzystania z biblioteki już od najmłodszych lat. Wielką niespodzianką przygotowaną dla dzieci w ogródku biblioteki był słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej, z którego chętnie skorzystały.                                                                                  Wystawę prac plastycznych przedszkolaków można oglądać w Czytelni MBP, przy ul. Bema 23 w godzinach otwarcia biblioteki.