„ RODZINA ,DOM, OJCZYZNA W 100-LECIE  ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”-przedszkolny konkurs plastyczny

„ RODZINA ,DOM, OJCZYZNA W 100-LECIE  ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

Konkurs  plastyczny ” Rodzina, dom, ojczyzna” kierowany był do dzieci i rodziców z wszystkich grup wiekowych. Organizatorkami konkursu były nauczycielki Danuta Banach i Jolanta Dzik. Celem konkursu było:

• promowanie rodziny i więzi międzypokoleniowych,
  • pogłębianie świadomości dzieci na temat wartości i roli rodziny w życiu człowieka,
  • kształtowanie postaw patriotycznych, szacunku do historii naszego kraju
  • rozwijanie kreatywności

Technika i format wykonania prac:  była dowolna
Oceniano : pomysłowość, oryginalność, estetyka wykonania.
Na konkurs wpłynęło 40 prac- z wszystkich grup wiekowych. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, przemyślane , wykonane różnymi technikami , z różnych materiałów nawet przyrodniczych.Organizatorzy postanowili wyróżnić 11 prac. Rozstrzygniecie konkursu oraz wręczenie nagród wyróżnionym dzieciom i rodzicom odbyło się podczas uroczystości z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
Wszystkie prace można oglądać w holu naszego przedszkola.

Danuta Banach