„Pszczółki” z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

4 października 2022r. dzieci 6-letnie  z grupy „Pszczółki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Bartoszycach Oddział dla Dzieci i Młodzieży i uczestniczyły w fantastycznych zajęciach przygotowanych przez panie bibliotekarki. Było czytanie książki  pt. „O wilku, który chciał zmienić kolor” i wykonywanie zadań związanych z treścią opowiadania, a następnie kolorowanie postaci wilka według własnego pomysłu. Dużą niespodzianką była obecność podczas spotkania niezwykłego gościa- bohatera bajki, sympatycznego Wilka, którego dzieci wcale się nie bały :).  Było bardzo zabawnie:). Przyjazny  wilk zachęcił  naszych przedszkolaków do poznawania innych  niesamowitych i zabawnych historii ze swojego życia, zapisanych na kartach różnych książek oraz do korzystania wraz z rodzicami z zasobów biblioteki. Bardzo dziękujemy za przesympatyczne spotkanie :).