,,PSZCZÓŁKI” WŁĄCZYŁY SIĘ DO AKCJI MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ ,,SZKOŁA PAMIĘTA”

Ostatnie dni października i pierwsze dni listopada to czas w którym w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa nasze działania zrealizowane w ramach akcji Ministra Edukacji Narodowej  ,,Szkoła pamięta” miały inny charakter. Dzieci z grupy ,,Pszczółki” najpierw pięknie opowiadały o odwiedzaniu grobów a następnie wybrały się na spacer do pomnika lokalnego bohatera, błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki w formie zabawy ruchowej aby na zakończenie to wszystko przedstawić w postaci pracy plastycznej.