PSZCZÓŁKI W BIBLIOTECE…

,,PSZCZÓŁKI” W BIBLIOTECE”

22 czerwca 2017 r. dzieci z grupy ,,Pszczółki” wybrały się na spotkanie czytelnicze pod tytułem „Literatura inspiracją dla kreacji artystycznej” do ogródka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach przy ulicy Bema 23, aby razem z przedszkolakami z ,,Dziewiątki” rysować kolorową kredą motywy z czytanej przez Dyrektora MBP bajki ,,Lampa Alladyna”. W ogródku bibliotecznym na dzieci czekały niespodzianki w postaci waty cukrowej oraz kącika z napojami.                                                            Pan Dyrektor Grzegorz Monkiewicz zachęcił przy okazji wszystkich do korzystania z Pawilonu w ogródku bibliotecznym, przygotowanym dla czytelników na tyłach tego budynku, czyli do „Czytelni pod chmurką”, gdzie istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnego Internetu Wi-Fi. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja czytania, stworzenie przyjaznej przestrzeni do integracji, gdzie można przyjść, spotkać się, poczytać i porozmawiać.                                                                                 Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki które kochają książki razem z rodzicami skorzystają z tej możliwości i wśród zieleni „rozsmakują się” w lekturze na świeżym powietrzu.